O Nás

 MUDr. Renata Mészárosová - vedoucí lékařka

foto renata Meszarosova1

Absolvovala obor stomatologie na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v roce 1995. Atestaci 1. stupně získala v roce 1998. Od roku 1998 je také držitelkou Osvědčení odbornosti Praktický zubní lékař, které pravidelně obnovuje. Pravidelně se účastní vzdělávacích stáží, seminářů i kongresů.

 

 

 

  

MDDr. Kristýna Vitovská - lékařka

foto renata Meszarosova1

Absolvovala obor Zubní lékařství LF UP v Olomouci roku 2015. Účastní se systematického vzdělávání v oboru chirurgie a implantologie. Pravidelně dochází na vzdělávací akce se zaměřením na paradontologii a protetické ošetření.

 

 

  

 

Gabriela Janoušková DIS. – dentální hygienistka

foto_gabriela_janouskova

Střední zdravotní školu studovala Praha 5 - Dušková 1987-1991, ukončena maturitou jako dětská zdravotní sestra, poté Vyšší odborná škola zdrav. pro dentální hygienistky v Praze 2002-2005.

 

  

 

Ing. Bc. Nicola Váňová - dentální hygienistka

foto

Magisterské studium 2015–2017 Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT - obor: Systémová integrace procesů ve zdravotnictví. Bakalářské studium 2012–2015 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy – obor: Dentální hygienistka.

Kurzy:

  • Lasereinsteigerseminar + Laserschutzbeauftragten kurs - Ellen Institut und Prof. Dr. Frank Liebaug
  • Jiří Sedelmayer: Týden čistých zubů - teoreticko-praktický kurz: ,,O nemocích dásní a zubů a jednotlivých technikách čištění zubů“
  • Účast na kurzech a školeních zaměřených na dentální hygienu a stomatologii (Pražské dentální dny, Vinohradské dentální dny, Pragodent) Pravidelně se účastní vzdělávacích akcí ve zdravotnictví  

     

 

Andrea Hlavničková - diplomovaná sestra

foto andrea hlavackovaStřední zdravotnická škola ukončena v roce 1996. Absolvovala také Institut pro další vzdělávání ve zdravotnictví v Brně. Pomaturitní studium ukončeno v roce 2002.

  

 

 

 

Anna Horká - sestra

foto andrea hlavackovaZdravotní sestra s dlouholetou praxí na zubním oddělení, chirurgii, ortopedii. Pravidelně se účastní vzdělávacích akcí ve zdravotnictví a poskytování první pomoci.